NW INSTRUCTOR , Paweł , from Poland , Siecino
en

User profile

Avatar

Paweł Połubiak

Poland

ABOUT ME

Cześć jestem Paweł i za kierownicą Trucka siedzę już ponad 10 lat. Przez ostatnie 2 lata godząc ze sobą dwie pasję pracę kierowcy i Nordic Walking zaliczając po drodze parę startów w Pucharze Polski Nordic Walking i Mistrzostwach Polski jednocześnie wskakując do czołówki Nordic-owców w Polsce.

Nie ukrywam że aktywność fizyczna była zemną od młodzieńczych lat, ale poważna kontuzja kolana wykluczyła dalszą grę w Miejskim Klubie Sportowym Olimp Złocieniec.

Po tak długim okresie bez sportu i w złych nawykach żywieniowych nie było łatwo się przełamać ale wiara, determinacja naprawdę czyni cuda.

Dopiero gdy zmiana trybu życia została wprowadzona i zaczęła działać przyszedł czas na refleksję.

Nie wiem czy przyzwyczajenie, natura, lenistwo, otoczenie czy też praca kierowcy.?

Napewno świadomość, zrozumienie i zmiana nawyków naprawdę pomagają osiągnąć wymarzone cele. Nawet drobna zmiana wprowadzona na stałe prowadzi do przemian i sukcesów.

Niestety istnieje wiele osób którym brakuje samodyscypliny dlatego pojawiają się takie osoby np. jak "JA" które swoją osobą i przemianą chce być wzorem że jak się chce to można. Duża część ludzi czuje się niekomfortowo z tłumem gapiów na siłowni czy przy głośnej muzyce. Na treningach ze mną w plenerze poczujesz się komfortowo bez żadnego stresu i w pełni będziesz mogła/mógł skoncentrować się na pracy nad własną sylwetka a po wykształceniu poprawnej techniki Nordic Walking taki trening jest wstanie wykonać samodzielnie każdy.

Serdecznie zapraszamy Paweł Polubiak

Jeśli chcesz zobaczyć całą moją przygodę z Nordic Walking zapraszam na profil Instagram trucker_z_kijkami

Kontakt:

669801573

polubiak@wp.pl