NW INSTRUCTOR , Karol , from Poland , Warszawa
en

User profile

Avatar

Karol Zabłocki

Phone: 505870471

Poland

ABOUT ME

Witam! Cześć ! Jak się masz ?! ;)

Jestem instruktorem, trenerem, aktywnym zawodnikiem nordic walking, który cały czas rozwija się w zakresie nordic walking. Do niedawna prowadziłem swoją stronę na Facebooku (link poniżej), na której dzieliłem się swoimi spostrzeżeniami z zawodów (teraz będzie to inna forma przekazu). Zapraszam do zapoznania się z moją opinią, która da też obraz, jak obecnie funkcjonuje dyscyplina nordic walking w Polsce. W pracy instruktora i trenera NW stosuje elementy metody MNRI (neurosensorycznej integracji odruchów), czyli praca nad ruchem od podstaw, a także oceniam motorykę dużą i motorykę małą pod kątem integracji sensorycznej (jestem terapeutą SI). W oparciu o wymienione kwalifikacje tworzę autorskie ćwiczenia wspomagające maszerowanie z kijkami techniką NW. Dla chętnych podstawy krav magi (np. co zrobić, gdy agresor atakuje Cię Twoim własnym kijkiem ;) ).

 

Jestem po kursach i szkoleniach t.j.:

1) INSTRUKTOR NORDIC WALKING;

2) TRENER NORDIC WALKING Zaawansowana wideoanaliza oraz ocena techniki Nordic Walking;

3) TRENER NORDIC WALKING – Przygotowanie zawodnika Nordic Walking do rywalizacji;

4) Kurs Trenera Klasy II - Nordic Walking.


 

WRACAJĄC DO TEGO CO MOGĘ CI ZAOFEROWAĆ

 

1. W ramach Instruktora NW:

- dowiesz się jakie są zalety maszerowania techniką NW,

- dowiesz się jak zastosować NW w wybranym przez siebie celu (rekreacja, zdrowie, sport),

- dowiesz się jaki jest potrzebny sprzęt do NW i jak go dobrać,

- poznasz technikę NW od podstaw, tak aby od początku maszerować nią najefektywniej jak to tylko możliwe (każdy ma inny poziom przyswajania wiedzy, ruchu, związanych z daną aktywnością) – prezentacja i instruktaż elementów poprawnej techniki;

- poznasz strukturę treningu i przykłady jednostki treningowej dostosowane do wieku,

- zapoznam Cię z ćwiczeniami korygującymi i utrwalającymi technikę NW,

- w zależności od wybranego celu, podejmiemy się najbardziej istotnych elementów maszerowania techniką nordic walking,

- wszystko to co zostało w/w może odbyć się w grupie kilku, kilkunastu osób,

- na dalszym etapie współpracy (kolejne jednostki wspólnych treningów) będą zastosowane elementy z zakresu „Trenera NW”

- przeprowadzony zostanie wywiad wstępny (formularz) i poszerzony (już na spotkaniu, z uwzględnieniem wymienionych przeze mnie kwalifikacji).


 

2. W ramach Trenera NW:

- przeprowadzony zostanie wywiad wstępny (formularz) i poszerzony (już na spotkaniu, z uwzględnieniem wymienionych przeze mnie kwalifikacji), aby wyeliminować najczęstsze błędy w treningu i związane z tym negatywne skutki,

- ustalimy cele treningowe realnie możliwe do osiągnięcia,

- przedstawie proces treningowy z podziałem struktury czasowej,

- poznasz i zastosujesz narzędzia treningowe,

- stworzę dla Ciebie indywidualny, dostosowany plan treningowy, z uwzględnieniem procesów adaptacyjnych,

- poddam Twoją technikę marszu wideoanalizie „Karta oceny postawy i techniki Nordic Walking” w prewencji urazów i dla uzyskania najefektywniejszego marszu techniką NW,

- w razie potrzeby, zastosujemy wybrane punkty z zakresu „Instruktora NW”,

- wszystko to co zostało w/w może być zastosowane w grupie kilku, kilkunastu osób, będzie to wymagało jednak osobnych ustaleń po kontakcie ze mną.


 

CENNIK

Indywidualnie:

1. Jednorazowe spotkanie trwające 1 h 30 minut, koszt 100 zł (w ramach Instruktora lub Trenera Nordic Walking).

2. Cztery spotkania trwające 1 h 15 minut (jedno spotkanie), koszt 200 zł (w ramach Instruktora).

3. Cztery spotkania, z czego 1 spotkanie będzie trwało ok. 2 godzin, a 3 pozostałe będą trwały 1 h 15 minut (jedno spotkanie), koszt 200 zł (w ramach Trenera Nordic Walking).

4. Usługi z zakresu Instruktora lub Trenera, na odległość, bez spotkań, przy pomocy różnego rodzaju komunikatorów, m. in. ocena techniki Nordic Walking (wideoanaliza), rozpisanie planu treningowego itp.

Grupowo:

(wszystkie działania z zakresu Instruktora lub Trenera będą podzielone na ilość uczestników, proszę o tym pamiętać wybierając opcję grupową)

1. Jednorazowe spotkanie trwające 1 h 30 minut, koszt 100 zł (w ramach Instruktora lub Trenera Nordic Walking), z osobnym ustaleniem, po kontakcie ze mną, celu spotkania (np. prezentacja i instruktaż techniki, analiza techniki, ćwiczenia korygujące technikę, przykłady jednostek treningowych, gry i zabawy itp.).

2. Cztery spotkania trwające 1 h 15 minut (jedno spotkanie), koszt 200 zł (w ramach Instruktora lub Trenera Nordic Walking) z osobnym ustaleniem, po kontakcie ze mną, celu spotkania (np. prezentacja i instruktaż techniki, analiza techniki, ćwiczenia korygujące technikę, przykłady jednostek treningowych, gry i zabawy itp.).

 

DODATKOWE INFORMACJE:

Jeżeli jesteś z zachodniej strony Wisły, nie doliczam dojazdu, dojazd na wschodnią stronę wiąże się z dodatkowym kosztem w wysokości 50 zł (w obu przypadkach dotyczy to I strefy w Warszawie). W razie odstępstw od wskazanych opcji dojazdu, będziemy ustalać indywidualnie :) Zapraszam również do Ursusa.

W razie grup, które nie posiadają własnych kijków, stawka za wypożyczenie na czas spotkania wynosi:

Ilość

Stawka

1 para

35 zł

2 pary

30 zł

3-5 par

25 zł

6-10 par

20 zł

powyżej 10 par

15 zł


 

Kontakt ze mną może być poprzez numer telefonu 505870471. Proszę najpierw o SMS, ja oddzwonię (nie odbieram nieznanych numerów :) ). Później będziemy mogli przejść na kontakt przez messenger.

 

Pozdrawiam i zapraszam do kontaktu

Karol